Home


Products | Products | Products | Products | Produkte | Products | Products | Produtos | Productos | Productos | Des produits | Prodotti | Produkte | Produkte | Produkter | Produkty | продукты | 产品 | 製品 | プロダクト | 제품 | उत्पाद | محصولات | Ürünler | المنتجات | المنتجات | المنتجات

Countries not listed above, please use: Products, all other countries


English

Français Italiano Español Português

Deutsch Nederlands Svenska Dansk Norsk Suomalainen

Pусский Polski Česky Ελληνικά Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어


Tongkat Ali 1: 200'ün tam öyküsü


Serge Kreutz tarafından


Sumatra Pasak Bumi, 1998 yılında Tongkatali.org'un 1: 200 tongkat ali özünü geliştirdi. Bizden önce Tongkat Ali'yi satan tek bir Malezya şirketi vardı.

İlk Tongkat Ali özümüz, 1:50 oranındaydı. Bu, herhangi bir karmaşıklık olmadan doğal olarak elde edilen orandır.

Bunu evde deneyebilirsiniz. 5 kilogram Tongkat Ali kök yongasını yaklaşık bir saat kaynatın. Sonra kökleri atın. Sonra suyu buharlaştırın.

Buharlaşma süreci, yontma kök kaynatılmasından daha karmaşıktır.

Sumatra Pasak Bumi'de biz kendi vakum buharlaştırma fabrikamızı kullanıyoruz.

Uyguladığımız buharlaştırma tekniği 1866'da Henri Nestlé tarafından icat edildi. Standart fiziğe dayanıyor. Bir sıvı üzerindeki basınç ne kadar düşük olursa, buharlaşma sıcaklığı o kadar düşüktür (kaynama noktası).

Düşük basınç altında, uzun süre pişirmeden sütü buharlaştırabilir veya yoğunlaştırabilirsiniz. Sütünüzü pastörize etmek için birkaç dakika süreyle 100 Santigrat (santigrat) / 212 Fahrenhayt'tan daha fazla ısıtmanız gerekir (tüm mikroorganizmaları öldürün). Bu işlem için kullandığımız bir düdüklü tencere veya otoklavlama ekipmanına ihtiyacınız var.

Haşlanmış Tongkat Ali kökünüzün tüm suyunu buharlaştırırsanız, kabınıza yapışan ve öğütmek zorunda kalacağınız sert bir kalıntı elde edersiniz. Sonuç, 1:50 oranında inorganik ve organik bileşiklerin bir karışımı olacak. İnorganik bileşikler, mineralleri ve tuzları içerir. Organik bileşiklerden daha kristallidirler. Organik bileşikler daha yumuşaktır.

Geleneksel bilgelik: Tongkat Ali'nin etkinliğini hesaba katan organik bileşikler, inorganik bileşikler değil. Bu gerçekçi bir varsayımdır, çünkü organik bileşikler bitkiye özgüdür. İnorganik bileşikler çok çeşitli bitkilerde yaygındır.

1: 200 ekstrakt, 1:50 ekstrakttan mekanik ayırma, santrifüjleme ve filtreleme yoluyla türetilir. Gastrointestinal semptomlara neden olma olasılığı daha fazla olan kristalin fraksiyonları uzaklaştırıyoruz. 1 kg ham 1:50 ekstrakttan 250 gram ince, daha ağır 1: 200 ekstrakt elde ediyoruz.

Ekstrelerimiz fermente edilmemiş. Üzüm suyunun şaraba fermantasyonu gibi kimyasal bir değişiklik yoktur. Tongkat Ali kökünde pek fazla protein yoktur, ancak mevcut olanlar ekstraksiyon işlemi sırasında denatüre olabilir. Denatürasyon, protein moleküllerinin şeklinin değiştiği ancak kimyasal bileşimin olmadığı anlamına gelir.

Bizim 1: 200 özümüz, 1:50 özümüzden daha mı güçlü? Kesinlikle daha konsantre. Tongkat Ali dolandırıcılar sahte tozlarını sildenafil analogları ile gererler. Ürünümüze hiçbir şey eklemiyoruz.

Bunun anlamı: 1:50 ekstraktındaki her şey aynı zamanda ham köklerdedir. 1: 200 ekstraktındaki her şey 1: 50'de önceydi ve bundan önce 200 gram kurutulmuş yontma kökündeydi.

Sadece 200 gram yontma kök yiyebilir misin? Yapma! Hasta olacaksın. Bir insan 200 gram odun lifi sindiremez. Sen bir termit değilsin.

Öte yandan, 1: 50 ekstraktın 4 gramını yutarsanız, gastrointestinal stres olası değildir. Ve 1 gram 1: 200 özü, midesi hassas kişiler için bile tolere edilebilir.

Söyleyebilirsiniz: 1: 200 özümüz 1:50 den daha ılımandır. Aynı zamanda aktif maddeler için daha konsantredir. Ayrıca şunu da söyleyebilirsiniz: 1 gram 1: 200, 1 gram 1:50'den daha güçlüdür. Fakat matematiksel mantık, 1:50'lik 4 gramın 1 gramlık 1: 200'den daha zayıf olmaması

Ekstre oranları ile ilgili yukarıdaki açıklama yeterince mantıklı.

Ancak Malezya'daki bir Avustralya uzmanı, 1: 100'ün imkansız olduğunu ve 1: 200'ün tamamen saçma olduğunu iddia ediyor.

Mesele başka bir şey. Sattığı özü 1: 200 değil, bu yüzden insanların ürününü satın alması için argümanları bükmesi gerekiyor.

Boşver. Diğer sahtekâr satıcılarla kıyaslandığında, Malezya'daki bu Avustralyalı adam kabul edilebilir bir bütünlük seviyesine sahiptir.

Malezya'dan Singapur'a giderken daha da kötüleşiyor. Burada, para düşünen Çinliler dışında, İspanyol vatandaşlığı olan Faslı bir adam buluyorsunuz. Tongkat Ali ticaretindeki en patolojik şahsiyettir. Ne yazık ki, psikopatlar oldukça tehlikeli olabilir.

Aşırı telafi etmeye çalıştığı bir aşağılık kompleksinden muzdarip. Üç akademik unvan talep ediyor ve dağıtımını dairesinde yürütmesine rağmen kendisini CEO olarak adlandırıyor.

Kendisini fotoğraf modeli olarak satmaya çalıştı, ama çok uzaklaşmadı, çıplak olarak internette kendini yayınlamasına rağmen (çok kısa, çok fazla). Ayrıca mastürbasyon gurusu olarak bir kariyer denedi.

Adam kim? Eğlence uğruna, hadi bu konuda Hitchcock oynayalım. Er ya da geç, sana söyleyeceğim ya da kendini öğreneceksin. Ama dikkatli ol. Bu bir psikopat ve kurban olabilirsin. Biyografisini kuruyor ve Tongkat Ali aldatmacası için referanslar üretiyor ve noter tasdikli kanıtlarımız var (orijinallerimizi temel alan sahte belgeler).

Fakat bu kişi Tongkat Ali ticaretindeki tek dolandırıcı değil, sadece en çocuksu olanı.

Dolandırıcılar gelir ve gider, çoğunlukla Google'ın insafına. Google onlara bir rütbe verirse, halkı aldatmacalarını almaları için kandırabilirler.

Bir süredir, Tongkat Ali'nin ekstraksiyon ortamı olarak alkol kullanılarak ekstrakte edilmesinin talepleri turları gerçekleştirdi. Baloney, elbette. Ekstraksiyon sıvısı olarak alkol kullanan bir ticari ürünün maliyeti çok fazla olacaktır. Ve dünyanın dört bir yanındaki tüketim vergileri, alkol ayıklama işlemlerini iflasa yol açar. Hiç alkol kullanmayız.

Şu anda en vogue eurycomanone için "standardizasyon" dur. Pek çok seyyar satıcı, giderek artan bir yüzdeyle, halkı Tongkat Ali özünün yüzde 110'luk ötanikomanit olduğuna ikna etmeye çalışan bir dolandırıcıyı bekliyorum.

Arapça-İspanyolca Singapur psikopatımız (aşılmayacağına karar verildi) zaten hem 1: 200 hem de eurycomanone için standardize edilmiş bir Tongkat Ali özütü olduğunu iddia ediyor. Fakat bu mantıklı bir yanılgıdır.

Tongkat Ali'deki eurycomanone yüzdesi tutarlı değil. Bu nedenle, 1: 200'lük bir ekstrakt eurycomanone'da bazı doğal farklılıklar gösterir (her 200 kg'da bir aynı içeriğe sahip değildir). Bir ekstrenin kimyasal eurycomanone markerine göre standartlaştırılması durumunda, kullanılacak kök miktarı değişecektir.

Psikopatlar mantıkta yoksundurlar. Bu nedenle Arapça-İspanyolca örneğimiz, Google reklamlarını 1: 200'e karşı bir uyarıya sokmanın iyi bir fikir olduğunu düşünüyor ve ardından "standart 1: 200" okurları satmaya çalışıyor.

Ama aynı zamanda bir olgunlaşma gurusu olarak da kariyerini denedi. Kellog mastürbasyon ve akıl sağlığı konusunda haklı mıydı? Kellog, bu uygulamayı durdurmak ve çocukların aklını korumak için kahvaltı tabağı olarak mısır gevreği geliştirdi.


Makale baskı ekranlarının altında devam ediyorNiye eurycomanone hakkındaki tüm bu yaygara neden? Malezya Ormancılık Araştırma Enstitüsü, eurycomanone'un, bitkisel karışımlarda bileşen olarak Tongkat Ali'yi tanımlamak için bir marker bileşik olarak kullanılmasını önermiştir. Bu mantıklı çünkü eurycomanone Tongkat Ali'nin değişmez bir bileşenidir. Selüloz dışında eurycomanone en bol bulunan bileşendir.Makale baskı ekranlarının altında devam ediyorAncak eurycomanone, Tongkat Ali'nin etkilerinden sorumlu kimyasal bileşik değildir. Eurycomanone içine bilimsel araştırma miktarı ince. Bilimsel çalışmaların büyük çoğunluğu eurycomanone izolatları ile değil tam spektrumlu Tongkat Ali özü ile yapıldı.

Sumatra Pasak Bumi, anabolik steroidlerin doğrudan enjeksiyonu veya testosteron replasman tedavisinin yamalar veya oral testosteron undekanoat (Andriol testocaps) ile doğrudan enjeksiyonu yapılmaksızın testosteron geliştirilmesine adanmıştır.

Anabolik steroidler veya testosteron yamaları veya başlıkları tatmin edici bir çözüm değildir, çünkü testosteronun bazı yararları vücudun kendi hormon sentezi ile ilgilidir.

Vücudu dışsal testosterona maruz bırakmanın bir yan etkisi genital büzülmedir. Büyük üreme organlarını yapan testosteronun kendisi değil, bir çok testosteron üreme organları tarafından üretildiği gerçeğidir.

Tüm hipotalamik-hipofiz-gonadal ekseni üzerindeki tartışılmaz etkisi, doğrudan eksojen testosteronun en önemli dezavantajıdır.

Bu eksen boyunca meydana gelen olaylar zinciri şu şekildedir: Düşük testosteron, hipotalamusun gonadotropin salgılayan hormonu sentezlemesini ve serbest bırakmasını sağlar. Gonadotropin salgılayan hormon, luteinizan hormon ve folikül uyarıcı hormonun hipofiz bezi tarafından üretilmesini sağlar. Luteinize edici hormon ve folikül uyarıcı hormon, östrojen ve testosteron seviyelerini arttırmak için erkek ve dişi gonadlarla (testis ve yumurtalıklar) iletişim kurar.

Bu açıklama, bir arabanın tekerleği olan bir makine olduğunu söylemek kadar basittir ve bir tanka dizel koyarsanız, yangın çıkarıp seyahat eder. Ayrıca yoldan ayrılmalarını engellemek için bir boynuz vardır ve yapmamaları durumunda bir molası vardır.

Bir arabayı birkaç cümleyle açıklayamazsınız. Ve endokrin sistemi de bu kadar açık bir şekilde açıklayamazsınız.

Hipotalamik-hipofiz-gonadal eksenini atlamak ve sadece eksojen testosteron sağlamak çok kaba bir terapidir. Lastikleri değiştirerek halsiz bir aracı ayarlamak gibi basit. İstenilen etkiye sahip olabilir veya olmayabilir.

Çoğu insan arabaları kendi endokrin sistemlerinden daha iyi anlar. Çünkü arabalar daha az karmaşık.

Teorik bir yaklaşım, durgun bir libidoyu canlandırma hilesi yapmaz. Deneysel bir yaklaşım daha umut vericidir. Tongkat Ali, Butea Superba ve Mucuna Pruriens ile geleneksel tıbbın deneyimi, bu bitkilerin cinsel dürtülerini artırdığını ve testosteron seviyelerinin yükselmesini sağladığını açıkça ortaya koyuyor. Bu tam olarak nasıl oluyor? Bu net değil. Fakat Tongkat Ali, Butea Superba veya Mucuna Pruriens'ten doğrudan Leydig hücreleri ile iletişim kurarak daha fazla testosteron ortaya çıkarmalarını söylemesi daha karmaşık. Hipotalamik-hipofiz-gonadal ekseni boyunca birçok bağlantı noktası olacaktır.

Detaylar bilinmiyor.

Sadece deneysel biri ol, teorik değil.

İşte şirketimizin ticaret politikalarını şekillendiren bir diğer deneysel bilim olan Sumatra Pasak Bumi.

Plastiklerin erkek cinsel dürtüsünü ve doğurganlığı azaltmada önemli bir faktör olduğuna dair somut kanıtlar vardır. En kötü suçlu, geleneksel olarak su şişeleri üretmek için kullanılan sert bir plastik olan bisfenol A'dır.

Bisfenol A hormonal bir yıkıcıdır. Östrojenik aktiviteye sahip ölçülebilir miktarda kimyasal madde içerir. Bu kimyasallar hipotalamik-hipofiz-gonadal ekseninde östrojenler gibi davranır. Hipotalamus, hipofiz bezi ve doğal steroid hormonlarının yeterince kan plazmasında dolaştığını ve bu nedenle daha fazla sentezlenmeleri gerekmediğini söylüyorlar.

Erkekler için ölümcül bir zincirleme reaksiyon çünkü bu envirinmental östrojenler spermatogenezde testosteronun yerini alamaz, ayrıca libido, cinsel istek, cinsel işlev, orgazm ve cinsel tatminin yerine geçemez.

Bisfenol A, belirgin bir şekilde hormonal parçalayıcı olarak tanımlanan ilk plastikti, ancak bilim adamı öncülük etti ve diğer plastikleri de araştırdı.

Sonuç: çoğu plastik ve büyük olasılıkla hepsi östrojenik aktiviteye sahip kimyasalları süzmektedir.

Plastik şişelerden hala su içiyor musunuz? Yiyecekleri plastik kaplarda saklayın. Plastik ambalajlarda sağlık takviyeleri satın alıyor?

Dursan iyi edersin.Özellikle konu cinsel gelişim için şifalı bitkiler ise.

Elbette, onlarca yıldır plastik şişelerde Tongkaty Ali özü aldık ve müşterilerimizin birçoğu güzel sonuçlar elde etti.

Ancak plastiklere yönelik uyarıları biliyoruz ve ekstraktlarımızı plastik şişelere koymadan önce çift katmanlı veya kalın katmanlı kağıt torbalarda paketlemeye geçtik. Bu nedenle, kapsüllerimizin bitişikliği yoktur ya da plastiklerle toz özütlenmez.

Kağıt torbalarda ambalajlama 100 kapsül miktarı için uygun değildir, bu nedenle yeni ürün hattımız konteyner başına 400 kapsüldür.

Her neyse, ilaç olarak değil, gıda olarak sınıflandırılan cinsellik arttırıcı bitkilerden gözle görülür bir etki için dozajlar, günde birkaç gram aralığındadır ve böyle bir rejim için, 100 kapsül tekli botlar sizi çok uzağa götürmez .Daha iyi seks dünyasına hoş geldiniz


Geliştirilmiş cinsel fonksiyon ve daha iyi cinsel fırsatlar için rehberlik


Tongkatali.org alışveriş ve din

Hayatın amacı

Serge Kreutz diyetiyle kilo verebilirsiniz

Türkiye'de daha fazla testosteron ve daha iyi seks için bitkileri dağıtabilirsiniz

Daha iyi seks için ot satıyoruz

Tongkatali.org'a herhangi bir dilde yaz

Daha büyük penis - Nasıl

Diliniz - - İngilizce Değil

Tongkat ali size testosteron verir. Testosteron seni bir adam yapar.

Ürünler

Tongkatali.org orijinal 1: 200 tongkat ali optimal testosteron için özü
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine, Jl. Imam Bonjol No.9,
Petisah Tengah, Medan Petisah,
Medan City, North Sumatra 20236,
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20