Home


Products | Products | Products | Products | Produkte | Products | Products | Produtos | Productos | Productos | Des produits | Prodotti | Produkte | Produkte | Produkter | Produkty | продукты | 产品 | 製品 | プロダクト | 제품 | उत्पाद | محصولات | Ürünler | المنتجات | المنتجات | المنتجات

Countries not listed above, please use: Products, all other countries


English

Français Italiano Español Português

Deutsch Nederlands Svenska Dansk Norsk Suomalainen

Pусский Polski Česky Ελληνικά Türk हिन्दी

عربى

中国 日本語 한국어Pełna historia o Tongkat Ali 1:200, wyciąg z


Serge'a Kreutza.


Sumatra Pasak Bumi opracowała w 1998 roku ekstrakt ali z Tongkatali.org w proporcji 1:200 tongkat. Była tylko jedna malezyjska firma, która sprzedawała Tongkat Ali przed nami.

Nasz pierwszy wyciąg z Tongkat Ali miał stosunek 1:50. Jest to stosunek, który otrzymuje się naturalnie, bez żadnego wyrafinowania.

Możesz spróbować tego w domu. Możesz gotować 5 kilogramów żetonów korzeniowych Tongkat Ali przez około godzinę. Następnie wyrzuć korzenie. Następnie odparować wodę.

Proces odparowywania jest bardziej skomplikowany niż gotowanie odłamanego korzenia.

W Sumatra Pasak Bumi korzystamy z własnej fabryki odparowywania próżniowego.

Technika odparowywania, którą stosujemy, została wynaleziona przez Henri Nestlé w 1866 roku. Opiera się ona na standardowej fizyce. Im niższe ciśnienie nad cieczą, tym niższa temperatura parowania (temperatura wrzenia).

Pod niskim ciśnieniem można odparować lub skondensować mleko bez konieczności długiego gotowania. Nadal musisz podgrzewać mleko powyżej 100 stopni Celsjusza / 212 Fahrenheita przez kilka minut, aby je pasteryzować (zabić wszystkie mikroorganizmy). Do tego procesu potrzebny jest szybkowar lub sprzęt do autoklawu, którego również używamy.

Jeśli odparowałeś całą wodę z przegotowanego korzenia Tongkat Ali, dostaniesz twardą pozostałość przyklejoną do pojemnika, którą będziesz musiał zeskrobać i zmielić. Rezultatem będzie Twój ekstrakt w stosunku 1:50, mieszanina związków nieorganicznych i organicznych. Związki nieorganiczne zawierają minerały i sole. Są one bardziej krystaliczne niż związki organiczne. Związki organiczne są bardziej miękkie.

Konwencjonalna mądrość to: związki organiczne, a nie związki nieorganiczne, odpowiadają za skuteczność Tongkat Ali. Jest to realistyczne założenie, ponieważ związki organiczne są specyficzne dla rośliny. Związki nieorganiczne są wspólne dla wielu roślin.

Ekstrakt 1:200 jest otrzymywany z ekstraktu 1:50 poprzez mechaniczną separację, odwirowywanie i filtrowanie. Usuwamy frakcje krystaliczne, które w większym stopniu mogą powodować objawy żołądkowo-jelitowe. Z 1 kg ekstraktu surowego 1:50 otrzymujemy 250 gramów ekstraktu drobnego, cięższego 1:200.

Nasze ekstrakty nie są fermentowane. Nie ma zmian chemicznych, takich jak fermentacja soku winogronowego na wino. W korzeniu Tongkat Ali nie ma zbyt wielu białek, ale te obecne w nim mogą ulec denaturacji podczas procesu ekstrakcji. Denaturacja oznacza, że zmienia się kształt cząsteczek białka, ale nie zmienia się skład chemiczny.

Czy nasz ekstrakt w stosunku 1:200 jest silniejszy niż nasz ekstrakt w stosunku 1:50? Z pewnością jest on bardziej skoncentrowany. Oszuści Tongkat Ali rozciągają swoje fałszywe proszki z analogami sildenafilu. Nie dodajemy niczego do naszego produktu.

Oznacza to, że wszystko w ekstrakcie 1:50 znajdowało się również w surowych korzeniach. Wszystko w ekstrakcie w stosunku 1:200 było wcześniej w stosunku 1:50, a wcześniej w 200 gramach wysuszonego, rozdrobnionego korzenia.

Mógłbyś zjeść 200 gramów wyszczerbionego korzenia? Nie! Będziesz chory. Człowiek nie może strawić 200 gramów włókna drzewnego. Nie jesteś termitem.

Z drugiej strony, jeśli połkniesz 4 gramy ekstraktu 1:50, stres żołądkowo-jelitowy jest mało prawdopodobny. I 1 gram ekstraktu 1:200 jest tolerowany nawet dla osób z wrażliwym żołądkiem.

Można powiedzieć: nasz ekstrakt w stosunku 1:200 jest łagodniejszy niż w stosunku do 1:50. Jest on również bardziej skoncentrowany dla składników aktywnych. Można również powiedzieć: 1 gram 1:200 jest mocniejszy niż 1 gram 1:50. Ale logika matematyczna jest taka, że 4 gramy 1:50 nie są słabsze niż 1 gram 1:200.

Powyższe wyjaśnienie dotyczące współczynników ekstrakcji jest wystarczająco logiczne.

Ale australijski zielarz w Malezji twierdzi, że 1:100 jest niemożliwe, a 1:200 jest wprost śmieszne.

Problemem jest coś innego. Ekstrakt, który sprzedaje nie jest 1:200, więc musi przekręcać argumenty, aby ludzie kupowali jego produkt.

Nieważne. W porównaniu z innymi nieuczciwymi sprzedawcami, ten Australijczyk w Malezji ma akceptowalny poziom uczciwości.

Jest jeszcze gorzej, gdy jedziesz z Malezji do Singapuru. Tam, poza Chińczykami myślącymi o pieniądzach, można znaleźć Marokańczyka z hiszpańskim obywatelstwem. Jest on najbardziej patologiczną postacią w handlu Tongkat Ali. Niestety, psychopaci mogą być dość niebezpieczni.

Cierpi na kompleks niższości, który próbuje zrekompensować z nawiązką. Domaga się trzech tytułów naukowych i mianuje się prezesem zarządu, mimo że prowadzi dystrybucję z mieszkania.

Próbował sprzedać siebie jako modelkę fotograficzną, ale nie dotarł zbyt daleko, mimo że sam publikował się w sieci nago (za krótko, za mocno). Próbował też kariery jako guru masturbacji.

Kim jest ten facet? Dla rozrywki, zagrajmy w Hitchcocka na to pytanie. Prędzej czy później powiem ci, albo sam się przekonasz. Ale ostrożnie. To jest psychopata, a ty możesz stać się ofiarą. On fałszuje swoją biografię, a on fałszuje referencje dla swojego oszustwa Tongkat Ali, a my mamy poświadczone notarialnie dowody (sfałszowane dokumenty oparte na naszych oryginałach).

Ale ta osoba nie jest jedynym oszustem w handlu Tongkat Ali, tylko najbardziej dziecinnym.

Oszuści przychodzą i odchodzą, głównie na łaskę Google. Jeśli Google daje im rangę, mogą oszukiwać opinię publiczną do kupowania ich podróbek.

Przez pewien czas, roszczenie ekstraktu Tongkat Ali, wykorzystującego alkohol jako środek do ekstrakcji, dochodziło do zaokrągleń. Baloney, oczywiście. Koszt komercyjnego produktu wykorzystującego alkohol jako płyn do ekstrakcji byłby zbyt wysoki. A depozyty akcyzowe na całym świecie doprowadziłyby do bankructwa każdą operację ekstrakcji alkoholu. W ogóle nie używamy alkoholu.

Obecnie en vogue jest "standaryzacją" dla eurykomanone. Wielu handlarzy twierdzi, że z coraz większym udziałem procentowym, czekam na oszusta, który próbuje przekonać opinię publiczną, że jego wyciąg z Tongkat Ali to 110 procent eurykomanone.

Nasz arabsko-hiszpański psychopata singapurski (określony jako nie przebijający się) już twierdzi, że wyciąg z Tongkat Ali jest zarówno 1:200 i znormalizowany dla eurykomanonu. Ale to jest logiczny błąd.

Procent eurykomanonu w Tongkat Ali nie jest stały. Dlatego ekstrakt w proporcji 1:200 ma pewne naturalne zróżnicowanie w eurykomanonie (nie co 200 kg ma taką samą zawartość). Jeśli ekstrakt zostałby znormalizowany dla znacznikowego chemicznego eurykomanonu, wówczas ilość korzenia, która ma być użyta, byłaby różna.

Psychopatom brakuje logiki. Dlatego nasz arabsko-hiszpański okaz uważa, że dobrym pomysłem jest umieszczenie reklamy Google ostrzegającej przed sztuczką 1:200, a następnie próbuje sprzedać czytelnikom "znormalizowaną 1:200".

Ale próbował też kariery jako guru maturbacji. Czy dr Kellog miał rację po wszystkim o masturbacji i zdrowiu psychicznym? Dr. Kellog opracował płatki kukurydziane jako danie śniadaniowe, aby powstrzymać tę praktykę i zapewnić zdrowie psychiczne dzieci.Artykuł jest kontynuowany poniżej druków.Po co to całe zamieszanie o eurykomanone? Instytut Badawczy Leśnictwa Malezji zasugerował, że eurykomanon powinien być stosowany jako związek markerowy w identyfikacji Tongkat Ali jako składnik mieszanek ziołowych. Ma to sens, ponieważ eurykomanon jest stałym składnikiem Tongkat Ali. Oprócz celulozy, eurykomanon jest najobficiej występującym składnikiem.Artykuł jest kontynuowany poniżej druków.Ale eurykomanon nie jest związkiem chemicznym odpowiedzialnym za efekty Tongkata Ali. Ilość badań naukowych nad eurykomanonem jest niewielka. Zdecydowana większość badań naukowych została przeprowadzona z pełnym spektrum ekstraktu Tongkat Ali, a nie izolatów eurykomanonu.

Sumatra Pasak Bumi jest przeznaczony do wzmocnienia testosteronu bez bezpośredniego wstrzykiwania sterydów anabolicznych lub terapii zastępczej testosteronem za pomocą plastrów lub doustnego undecanoate testosteronu (Andriol testocaps).

Sterydy anaboliczne lub plastry testosteronu lub czapki nie są zadowalającym rozwiązaniem, ponieważ niektóre z korzyści płynących z testosteronu są związane z własną syntezą hormonu w organizmie.

Jednym z efektów ubocznych ekspozycji organizmu na egzogenny testosteron jest skurcz narządów płciowych. To nie sam testosteron jest przyczyną powstawania dużych narządów płciowych, ale fakt, że wiele testosteronu jest produkowany przez narządy płciowe.

Niekontrolowany wpływ na całą oś podwzgórze-przysadka-gonada jest najważniejszym minusem bezpośredniego egzogennego testosteronu.

Łańcuch zdarzeń wzdłuż tej osi jest taki: Niski testosteron powoduje, że podwzgórze syntetyzuje i uwalnia hormon uwalniający gonadotropinę. Hormon uwalniający gonadotropinę aktywuje wytwarzanie przez przysadkę mózgową hormonu luteinizującego i hormonu stymulującego pęcherzyki. Hormon luteinizujący i hormon stymulujący pęcherzyki komunikują się z męskimi i żeńskimi gonadami (jądrami i jajnikami) w celu zwiększenia poziomu estrogenów i testosteronu.

Opis ten jest tak uproszczony jak stwierdzenie, że samochód jest maszyną z kołami, a jeśli umieścisz olej napędowy w zbiorniku, rozpala ogień i porusza się. Ma również klakson, aby powiedzieć przeszkód, aby przejść z drogi, i ma przerwę, w przypadku, gdy nie.

Nie da się wytłumaczyć samochodu w kilku zdaniach. Nie potrafisz też wyjaśnić układu hormonalnego w tak zwięzłej formie.

Ominięcie osi podwzgórze-przysadka-gonada i samo dostarczenie egzogennego testosteronu jest zbyt surową terapią. To proste jak dostrajanie ospałego samochodu poprzez zmianę opon. Może, ale nie musi mieć pożądany efekt.

Większość ludzi rozumie samochody lepiej niż ich własny układ hormonalny. Ponieważ samochody są mniej skomplikowane.

Teoretyczne podejście nie wystarczy, by ożywić ospałe libido. Podejście empiryczne jest bardziej obiecujące. A doświadczenie medycyny tradycyjnej z Tongkat Ali, Butea Superba i Mucuna Pruriens wyraźnie sugeruje, że te zioła zwiększają popęd płciowy i skutkują wyższym poziomem testosteronu. Jak to się dokładnie dzieje? Nie jest to jasne. Ale to jest bardziej skomplikowane niż Tongkat Ali, Butea Superba lub Mucuna Pruriens komunikując się bezpośrednio z komórkami Leydiga, mówiąc im, aby okazały się bardziej testosteron. Wzdłuż osi podwzgórze-przysadka-gonadalnej będzie wiele punktów kotwiczenia.

Szczegóły nie są znane.

Bądź po prostu osobą empiryczną, a nie teoretyczną.

W tym miejscu znajduje się kolejny przykład empirycznej nauki, która kształtuje politykę handlową naszej firmy, Sumatra Pasak Bumi.

Coraz więcej jest dowodów na to, że tworzywa sztuczne są ważnym czynnikiem w spadku popędu płci męskiej i płodności. Najgorszym winowajcą jest bisfenol A, twardy plastik tradycyjnie wykorzystywany do produkcji butelek na wodę.

Bisfenol A jest zaburzeniem hormonalnym. Wypłukuje mierzalne ilości substancji chemicznych o aktywności estrogenowej. Te substancje chemiczne działają jak estrogeny na osi podwzgórze-przysadka-gonadalnej. Mówią one podwzgórze, przysadkę mózgową i gonady, że wystarczająca ilość naturalnych hormonów steroidowych już krąży w osoczu krwi, a zatem nie ma potrzeby ich dalszej syntezy.

Śmiertelna reakcja łańcuchowa dla mężczyzn, ponieważ te okoliczne estrogeny nie mogą zastąpić testosteronu w spermatogenezie, ani dla libido, pożądania seksualnego, funkcji seksualnej, orgazmu i satysfakcji seksualnej.

Bisfenol A był pierwszym tworzywem sztucznym wyraźnie zidentyfikowanym jako czynnik zaburzający gospodarkę hormonalną, ale naukowiec przejął inicjatywę i zbadał również inne tworzywa sztuczne.

Rezultat: większość tworzyw sztucznych, i być może wszystkie, wymywalne chemikalia o aktywności estrogenicznej.

Czy nadal pijesz wodę z plastikowych butelek? Przechowywać żywność w plastikowych pojemnikach? Kupujesz suplementy diety w opakowaniach z tworzyw sztucznych?

Lepiej przestań.

Zwłaszcza, jeśli chodzi o zioła dla poprawy seksualnej.

Oczywiście, od dziesięcioleci handlujemy ekstraktem Tongkaty Ali w plastikowych butelkach, a wielu naszych klientów osiągnęło piękne wyniki.

Znamy jednak ostrzeżenia dotyczące tworzyw sztucznych i przestawiliśmy się na pakowanie naszych ekstraktów w dwuwarstwowe lub grubowarstwowe worki papierowe przed włożeniem ich do plastikowych butelek. W ten sposób, nie ma granicy między naszymi kapsułkami i ekstraktami z tworzyw sztucznych.

Pakowanie w worki papierowe nie jest możliwe przy ilości 100 kapsułek, dlatego też nasza nowa linia produktów to 400 kapsułek na pojemnik.

W każdym razie, dawki dla zauważalnego efektu z seksualno-wzmacniających ziół, sklasyfikowanych jako żywność, a nie jako narkotyki, mieszczą się w zakresie kilku gramów dziennie, a dla takiego reżimu, pojedyncze buty po 100 kapsułek nie doprowadzą Cię bardzo daleko.Witamy w świecie lepszego seksu


Przewodnik po poprawie funkcji seksualnych i lepszych możliwościach seksualnych


Napisz na tongkatali.org w dowolnym języku

Tongkatali.org kocha różnorodność kulturową.

Twój język - - nie angielski

Możesz rozdawać zioła na więcej testosteronu i lepszy seks w Polsce

Sprzedajemy zioła dla lepszego seksu

Sklep Tongkatali.org i religia

Cel życia

Możesz schudnąć dzięki diecie Serge Kreutz

Większy penis - jak

Tongkat Ali daje testosteron. Testosteron czyni cię mężczyzną.

Produkty

Tongkatali.org oryginalny ekstrakt 1: 200 tongkat ali dla optymalnego testosteronu


Slovensko - Slovenian

Znanstveni dokaz za Tongkat Ali

Kaj so aktivne sestavine Tongkat Alija
PT Sumatra Pasak Bumi
7th floor, Forum Nine, Jl. Imam Bonjol No.9,
Petisah Tengah, Medan Petisah,
Medan City, North Sumatra 20236,
Indonesia
Tel: +62-813 800 800 20